604 974 474 kontakt@kids-montessori.pl

Aktualności

 • DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W NASZYM ŻŁOBKU.

  Dodano: 2021-09-21
  DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W NASZYM ŻŁOBKU.

  Więcej
 • DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W NASZYM PRZEDSZKOLU.

  Dodano: 2021-09-21
  DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W NASZYM PRZEDSZKOLU.

  Więcej

RELACJA

Piknik Rodzinny w naszym przedszkoluDodano: 2013-06-15
Piknik Rodzinny w naszym przedszkolu

W sobotę 15 czerwca odbyl się w naszym przedszkolu Piknik Rodzinny. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola razem ze swoimi rodzicami, aby uczcić Dzień Mamy, Dzień Dziecka i Dzień Taty. Z tej okazji zarówno dzieci, jak i rodzice przygotowali dla siebie nawzajem niespodzianki. Grupa maluszków tańczyła i śpiewała razem z paniami wychowawczyniami i mamami. Następnie wystąpiła grupa starszaków, która przedstawiła przepiękną i niezwykle wymowną pantomimę w reżyserii pani Marty, pt. "Zagubiony czas".

Z kolei swoją niespodziankę dla dzieci przedstawili rodzice, którzy przygotowali przedstawienie na podstawie bajki Juliana Tuwima pt. "Rzepka". Dzieciom bardzo spodobały się barwne postacie.

W czasie piknikowego spotkania można było wspólnie z rodzicami wykonać projekt swojego domu. Zrobić korale i bransoletki dla mamy. Z pomalowanych dziecięcych stópek odcisnąć barwne motyle.Przygotować  z masy solnej i barwnych koralików oraz cekinów przepiękne serduszka i obdarować nimi swoje mamy i tatusiów. Były również wspólne konkurencje i zabawy.

Można było również coś przekąsić, albowiem każda rodzina przygotowała coś pysznego do jedzenia.

Do zobaczenia na kolejnym pikniku!!!

 

facebook